Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Aktuality

Dne 25.4.2012 se narodila tři miminka naší samičce Cecilce (otec Goldík), která byla delší dobu po odstavu. Jedno miminko bohužel nepřežilo, ale ze zbylých dvou se vyklubali krásní teddíci. Samička Della- barva-perlová bílopesíkatá a druhý sameček Montaggio -barva -žlutá s bílou.
 
 
Dela je volná - cena 1000,-
 
 
 
 
 
 
 
Montaggio je volný - cena 1000,-
 
 
 
 
 
 
Dne 6.4. 2012 porodila Lucinda dvě miminka. Vyrostli z nich dva pěkní chlupáči-holka a kluk. Otcem je Goldík. Sameček - Kevin-je  durýnské barvy-má hnědá očka. Samička Carmen-je černé barvy a má také hnědá očka.
 
 
Kevin je volný-cena 600,-
 
 
 
 
 
 
Carmen je volná-cena 800,-
 
 
 
 
 
 
 
Dne 18.1. 2012 naše Sněhurka porodila navečer dvě miminka. Jedno měla z hnízda vyhozené a tak jsem jí ho šoupla do hnízdečka zpátky. Trošku jsem se lekla toho, že neměla ani chlupy vytrhané, ale hned druhý den "seškubala" ze sebe snad vše co na sobě měla a postavila si "hradby"laughMinulý vrh také nezklamala (čtyři králíčci). Nynější vrh se připustila s naším novým přírůstkem do králíčí rodiny-Goldíkem-který má jako tatínek premiérudevil. Z miminek se vyklubali tři klucíííí...
...tak nakonec jsme objevili v hnízdě ještě jedno miminko-takže jsou nakonec tři...více v "Našich odchovech"
 
 
 
Gorrow má nový domov...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Golden má nový domov...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Shadow je volný...
 
 
 
 
 
 
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dne 3.12. 2011 se narodila dvě mimča naší prvorodičce Boře-(je to sestřička Betty). Otec je opět náš spolehlivý Labyrinth a miminka jsou již pěkně barevná a z maminky máme radost! Těšíme se jaká budou...

...A po více než měsíci jsem udělala fotečky již malých chlupáčů-jsou to dva klučíci krásných barev!Tak se kochejte fotkami-čerstvě vyfocená i jejich mamina Bora!!!-více v "Našich odchovech"  

                                                                                                     Maminka Bora

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Casper má nový domov...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Scooby má nový domov...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
----------------------------------------------------------------------------------------
Dne 21.10. 2011 se naší prvorodičce Betty narodila dvě miminka (tatínek Labyrinth)-bohužel se o ně nevěděla jak postarat a tak jsme zkusili dát dva malé králíčky k adopci k naší Mamce-riskli jsme to, jelikož Manka měla starost pouze o jedno mimčo. Risk nám vyšel a přijala za své i další dvě a řádně se o ně postarala, až z nich vyrostli dva chlupáči-k nahlédnutí v sekci "Naše odchovy-Prodej" k odběru budou již před Vánoci!!!
 
 
 
 
 
 
Lukášek má nový domov...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sašenka má nový domov...
 
 
 
 
 
 
 
Dne 13.10. 2011 se nám narodilo jedno mimčo od naší nové Manky. Manka byla připuštěná s naším Labyrinthem a tak tvoří spolu opravdu jeden z nejlepších párů. Tento přírůstek zůstává u nás-je to holčička a jmenuje se Bublinka-na fotky naší Bublinky se můžete mrknout v "Našich odchovech".
Dne 10.9. 2011 jsem si udělala čas na moje chlupáče a nafotila naše nové přírůstky - Manku, Betty, Boru, Goldíka - jen Connie jsem nechala v klidu, jelikož je připuštěná s naším Labyrinthem a nechci jí stresovat. Při té příležitosti jsme zastříhli drápky a všechny vyčesali do krásy.
Nové fotky a info o našich nováčcích můžete shlédnout v sekcích- Chovné samice a chovní samci.
Dne 19.8. 2011 jsme si po dlouhém vybírání přivezli 5 nových králíčků od paní Pojerové se kterou jsme byli již nedávno spokojeni a vsadili jsme na osvědčenou kvalitu. Z důvodu toho, že většina našich samiček je na klidovém odpočinku od mláďat, tak jsme se rozhodli pro rozšíření chovu o čtyři chovné samice a jednoho samce.
Dne 11.7. 2011 jsem konečně nafotila našich pět krásných miminek od spojení Endy+Labyrinth. Jsou to 3 holky a 2 kluci a někteří z nich jsou i modroocí. (Více info v "Našich odchovech").
 
 
Liliana má nový domov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Marchello má nový domov 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ralph má nový domov
 
 
 
 
 
 
 
 
Sisi má nový domov
 
 
 
 
 
 
 
 
Margheritta má nový domov
 
 
 
 
 
 
Více v "Našich odchovech"
 
Dne 9.7. 2011 -jak jsem slíbila, tak také dnes jsem vzala foťák, vzala naší Cecilku a šli jsme udělat pár fotek, abyste také věděli, jak vypadá...Srst jí teprve dorůstá po mláďatech. Na sluníčku jí nádherné vynikly její světle modré oči-bohužel bylo horko a focení se jí moc nelíbilo-zalehla do trávy a pózování bojkotovala smiley . ( Více ve "Fotogalerii" a "Chovná samice - Cecílie" ).  
Dne 8.7. 2011 jsem se konečně přemluvila a našla si chvilku na mé chlupáče. Ráno to vypadalo, že celý den proprší, ale nakonec se z toho vyklubal pařák. Již dlouho si slibuji, že vyrazím ven-popadnu nějakého králoše a uděláme si venku pár hezkých chvilek, přičemž nafotím pár fotek. K večeru se udělalo příjemně a volba , kdo půjde se mnou ven, padla na Labyrintha. Jelikož nám roste do krásy, tak si to nemůžete nechat ujít... ( Více ve "Fotogalerii" ). Zítra si užije venku Cecilka, jelikož zde nemá zatím žádné fotky-po mláďatech se její srst zatím dává pomalu dohromady...
Samička Endy, která porodila 5 mladých, tak se o ně hezky stará a rostou jen do krásy-zatím to vypadá, že převaha bude kluků. Chystám se, že v neděli bude focení malých králíčků a tak se můžete tento víkend na co těšiiiiiit!!!! wink

Dne 14.6. 2011 se samičce Endy narodilo několik králíčků - několik píši hned z několika důvodů-zaprvé:hnízdo je natolik zahrabané pod vrstvou chlupů, že jsou vidět jen růžovoučká místečka. Zadruhé: Endynka je prvorodička a tak jí nechceme vůbec rušit a nechat jí zcela v klidu. Odhadem jsou čtyři mrňata. Tento vrh jsem plánovala asi již měsíc dopředu, ale ještě jsem si nechávala čas-Endy ale jednoho dne (když jsme nebyli doma) rozhodla vše za mě, když z otevřeného boxu doskákala přímo do boxu, kde je Labyrinth-v tu ránu bylo jasné, že můžeme očekávat miminka. Uvidíme, jak se s tím naše maminka popere-držme palce. 

Dne 7.6. 2011 jsem se konečně dostala k tomu, abych malé králíčky od Lucindy nafotila... Někteří z nich budou nejspíš s teddy genem. Doufáme, že si z našich nových přírůstků vyberete.
 
 
 
Toníček má nový domov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cladius má nový domov
 
 
 
 
 
 
 
 
Lucinka má nový domov
 
 
 
 
 
 
 
Meggie má nový domov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Orfeus má nový domov
 
 
 
 
 
Dne 16.5. 2011 se narodili Lucindě (otec Antoenio) malí králíčci. Počet ještě nevíme, jelikož si hnízdo bedlivě střeží-víme, že 3 budou určitě. Plánovaný porod byl již kolem 11.5. a tak si Luci dávala na čas. Každým dnem jsme očekávali příchod malých na svět. Několik dní předem si stavěla hnízdo ze sena. Den před porodem si však začla trhat chlupy (kterými zrovna na hnízdo nešetřila) a tak bylo jasné, že každou chvílí se z ní stane mamča. Luci je starostlivá-již před rokem odchovala dva krásné černé chlupáče...
 
O pár dní později koukám, že jich je 5....
Dne 25.3. 2011 se narodilo Cecilce (otec Labyrinth) 7 králíčků.4 holky a 3 kluci. Všichni mají modré oči-po taťkovi i mamce. Jsou velmi čiperní a konečně jsem udělala fotky-k odběru budou kolem 20.5.11 a můžete si již předběžně rezervovat na e-mail: folk.m@seznam.cz 
(Více v "Našich odchovech")
 
 
 
 
 
 
 Mystery má nový domov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Gladius má nový domov 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Goldie je rezervovaná
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Jeffrey má nový domov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Ariadna má nový domov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Labyrinthos má nový domov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Popelka má nový domov
 
 
 
 
 Dne 7.3. 2011 se narodili Sněhurce (otec Labyrinth) 4 králíčci. 2 samci a 2 samice-Scotty,Ebony/Jasmínka a Sněženka.(Více v "Našich odchovech")
 
 
 
 
 
 
Scotty má nový domov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ebony má nový domov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jasmínka má nový domov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sněženka má nový domov
 
 
TOPlist